když na ulici najdete 200 Kč – zvednete je nebo jdete dál? – 2. díl

když na ulici najdete 200 Kč – zvednete je nebo jdete dál? – 2. díl

 

Musím říct, s časovým odstupem, že jsem z těchto malých oranžových sušených bobulek a oranžového džusu /chutnajícího trochu jako hustá mrkvová šťáva/ – jedním slovem nadšená!

(První díl najdete ZDE) / Tento příspěvek vznikl jako reakce na vaše podněty a dotazy – takže je možná trošku delší, ale zase jde více do detailů.

Teprve dnes při psaní „dvojky“ mě napadla ještě jedna vtipná souvislost. Mám pro vás hádanku: co mají společného bobule nebo džus Goji a dvoustovka? Jednu část odpovědi jste si přečetli minule … dnešní odpověď najdete dole pod článkem 🙂

Nejen, že mi teď hodně pomáhá proti jarní únavě, ale setkává se i s velkým zájmem v mém okolí. Konečně po delší době jeden kvalitní a spolehlivý projekt, za kterým stojí reálná firma a hqdefaultskuteční lidé. … Jak to vím?

Ve svém prvním článku na blogu jsem psala, – ZDE – že jsem vyzkoušela za těch několik let dost projektů na to, abych zjistila, že ne všechny jsou poctivé. Proto jsem od jisté doby změnila taktiku: pokud se mi projekt líbí, informace jsou dobře dostupné a srozumitelně podané, snažím se s firmou navázat telefonický kontakt. Chci se přesvědčit o tom, že na druhé straně jsou reální lidé. A pokud jsou, tak rozhovor s nimi také hodně napoví.

Ještě před tím, než jsem vložila můj kód na zeď na FB, psala jsem si s jedním známým o této pro mě „horké novince“ – zdraví a výdělek v jednom je prostě bomba! Jenže mě trochu zaskočil dotazem, zda je možné Goji dovážet také do Itálie? Na stránkách jsem tuto informaci nenašla, proto jsem volala do firmy, abych mu pak veškeré podrobnosti mohla v italštině zprostředkovat. Byl pátek odpoledne, přesto mi to nedalo a zkusila jsem zatelefonovat na kontakty uvedené na stránkách…goji

První pokus: dlouhé zvonění a nic. Další pokus to samé. „Hmmm, asi smůla“. Rozhodla jsem se zkusit druhý uvedený kontakt: super! Zvedl mi to hned po prvním zazvonění.

Nebudu vás nudit průběhem hovoru – ale byla jsem nadmíru spokojená. Získali si mě! Nejenže mi totiž tento pán šel sehnat informace, ale mezitím mi volal zpátky ten první – že měl jednání a tudíž nebral telefony. Sice jsem mu řekla, že můj dotaz už řeší kolega, nicméně trval na tom, že mi pomůže také…

palec malýVstřícnost a ochota – to se mi líbilo hodně! Takže palec nahoru. Už podruhé.

Poprvé to bylo v momentě, kdy jsem zboží objednala a velice mile mě překvapila jejich komunikativnost: obdržení objednávky – info o zpracovávání objednávky – info o zpracovánpalec malýí a odeslání. Prostě informovaný zákazník skrze emaily je fajn věc! (záměrně zde vše rozepisuji: 1) primárně – ke goji a firmě Himalyo, 2) sekundárně pak pro všechny, kteří hledají návody na podnikání … Prozákaznický přístup byl vždy a vždy bude jedna z nejdůležitějších věcí ve fungování jakékoli firmy!)

Vizitka s KÓDEM pro získání slevy na www.HIMALYO.cz

 

 

Sice jsou stránky www.himalyo.cz  jednoduché a intuitivní na ovládání, ale ne všichni jsou „kovaní“ na internetu. Během posledního týdne jsem byla párkrát dotázána, jak se zaregistrovat? Proto jsem udělala jednoduchý návod:

Jak se zaregistrovat?

Jděte na stránky  www.himalyo.cz. Nahoře v liště najeďte myší na přihlásit se: automaticky se vám otevře roletka s nabídkou. Vyberte „Zaregistrovat se“.

himal3

 

Otevře se vám formulář, který je potřeba vyplnit – všechny položky označené hvězdičkou. Zatrhněte možnost „chci uplatnit partnerský kód…“

himal1

 

Otevře se vám řádek na vložení kódu. Zadejte 7837, můj kód, čímž získáváte slevu na produkty již napořád. Doživotně. Po vyplnění všech údajů, zatrhněte Souhlas s ochranou osobních údajů a klikněte na pokračovat.

(heslo musí obsahovat 4-20 znaků)

himal2

PS: Samozřejmě se můžete zaregistrovat i bez mého kódu, ale v ten moment se stane následující:

  1. mě připravíte o provizi
  2. sebe připravíte o výhodnější nákup a možnost slevy (jak jsem psala v předešlém článku: normálně stojí lahev goji 390,-, se slevou jí pořídíte za 340,-)

Poté jste „uvnitř“ :). Gratuluji.

Do cca 15 min vám přijde potvrzení o registraci na váš uvedený email.

PS: Objednávku zboží je nutné zakončit POTVRZENÍM – jinak zůstane ve vaší kanceláři jako rozpracovaná.

PSS: Doprava v rámci ČR nad 1300,- Kč zdarma. / Doprava do ciziny se momentálně sjednává se spediční firmou, jedná se o smluvních podmínkách. Poštovné bude hradit příjemce. Vzhledem k různým vzdálenostem bude tato částka variabilní a sdělí vám ji marketingové oddělení.

A co dál po registraci?

  1. jako samospotřebitel máte stálou slevu na produkty a navíc nejste vázáni žádnými povinnými odběry – prostě chcete být „jen“ v dobré zdravotní kondici vy i vaše rodina

  2. doporučení – pokud se chcete stát Partnerem Himalyo: po první objednávce a obdržení balíčku vám na email přijde váš unikátní kód, který následně předáváte dál. V členské sekci „Můj účet“ věnujte pozornost 4. položce „Parter Himalyo“. Svůj kód můžete předávat buď elektronicky nebo osobně.

  3. zprostředkování – další možnost spolupráce je buď výrobky přímo prodávat či kontaktovat prodejce např. obchodů se zdravou výživou apod., kdy na základě podepsané smlouvy o spolupráci s Himalyo lze za stanovených podmínek dosáhnout výhodnější nákupní ceny: více info v sekci Klub Himalyo ČR (za což, samozřejmě, získáváte provizi také)

Krátká rekapitulace:

  1. s každým vaším zákazníkem zůstane váš kód navždy spojen

  2. počet zákazníků, kterým poskytnete váš partnerský kód, není omezen

  3. informace o slevách a provizích za zprostředkování nebo doporučení zákazníka zjistíte ve své elektronické kanceláři, tedy v sekci Partner Himalyo

goji maly obrazek

 

Pokud stále váháte a přemýšlíte nad využitím či kvalitou produktů – doporučuji si pročíst na jejich stránkách články na BLOGU. (a určitě mrkněte i na certifikáty a osvědčení)

himal4

 

Distributor: Albixon a.s. – Divize wellness a zdravé výživy
Albixion a.s. – česká firma fungující od roku 1999.

.

Po kliknutí na obrázek níže se vám otevře ve velkém formátu, tudíž dobře čitelný:

certifikace goji

 

Na závěr vás jistě potěší krátké video:

video na YT, autor: ALBIXON a.s.

 

Stále váháte, zda se zaregistrovat nebo ne?

Registrací se k ničemu nezavazujete, žádné povinné odběry! Případné nákupy si regulujete sami podle vlastní potřeby. Přidejte se ještě dnes ke stovkám spokojených uživatelů toto superpotraviny a pocítíte na „vlastní tělo“ její blahodárný vliv. To nejhorší, co se vám totiž může stát, je, že budete víc zdraví!

Zaregistrujte se ještě dnes, objednejte si produkt (stačí i jeden – sice je výhodnější zakoupit 4 lahve, protože se neplatí poštovné nad 1300,- Kč, ale už i jeden koupený výrobek stačí na rozjezd vašeho podnikání), vygenerujte si váš kód a předejte ho dál. Buďte zdraví a vydělávejte! Tak jednoduché to je!

 

Odpověď na dnešní hádanku: goji a dvoustovka mají společnou barvu: oranžovou. 😀

Chcete se zeptat? Využijte kontaktní formulář ZDE.

Alena Pechová
Jsem podnikatelka a “snílek”. Stále věřím, že poctivý obchod je ve své čisté formě jedna z nejkrásnějších profesí. Dnes, po více jak 20leté praxi, nabízím konzultace ohledně životaschopnosti nových projektů a krizový management. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře