když na ulici najdete 200 Kč – zvednete je nebo jdete dál ?

když na ulici najdete 200 Kč – zvednete je nebo jdete dál ?

někdy stačí tak málo…

Když jsem dopsala e-book zdarma 3 kroky k překonání finanční krize, přemýšlela jsem samozřejmě i nad tím, jaké konkrétní rady mohu poskytnout. Já osobně jsem to dřív vždy řešila tak, že jsem prostě zvedla zadek a našla si nějakou dobře placenou brigádu. Později už to byl problém – brigády se totiž přeměnily z „dobře placené na placené“ a v poslední době jsem dokonce slyšela od několika lidí ze svého okolí, že byli na neplacené brigádě – prostě naletěli a nedostali nic… Smutné!

V únorovém článku jsem mimo jiné psala i o tom, že jsem se poslední roky snažila trochu „dohnat dobu“: naučit se pracovat s internetem a proniknout do jeho tajů. Fascinoval mě affiliate marketing svou elegantností. Sice mám pořád ráda svět off line podnikání, nicméně souhra obou je v dnešní době více než žádaná (usnadní spoustu věcí a některé kroky se dají zvládnout daleko rychleji).

goji

Nad těmito úvahami mi najednou zkřížilo cestu – GOJI. Ano, Goji, neboli Kustovnice čínská, superpotravina obsahující daleko víc vitamínů a minerálů než většina běžného ovoce. A celý program vychází dobře po finanční stránce, realizace je snadná a přínos velký, takže pojďme na to mrknout:

Jen doporučení?

Často hledáme složité a krkolomné možnosti – a přitom ty jednoduché máme na očích a přehlídneme je…

Affil, neboli affiliate program, funguje na bázi doporučení: vy sami nic neprodáváte! Je to zprostředkování prodeje, kdy se oslovenému člověku vaše nabídka líbí a produkt pak zakoupí přímo od firmy a vy za to máte provizi. Jednoduché! (smůla je, že ve většině případů najdete jen poměrně drahé produkty, specificky zaměřené na určitou skupinu lidí. JENŽE v tomto se Goji právě liší: jedná se o produkt denní spotřeby, úplně normální a obyčejný, který potřebujeme všichni a je za pár korun).

Co je to Goji?

Kustovnice čínská, která plodí na svých keřích malé, drobné, krásně oranžové plody s nasládlou chutí a neuvěřitelně vysokým množstvím vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek. Má 500x více vitamínu C než pomeranč a džus připravený z těchto plodů bývá právem nazýván elixírem zdraví a dlouhověkosti. (též se lze setkats označeními: ovoce nesmrtelnosti či tajemství krásy a věčného mládí).

Obsah prospěšných látek v džusu je natolik přirozeně koncentrovaný, že stačí denně nalačno užívat jen 25 ml (jako prevence).

A kde je ten výdělek?

Kamarádka mi poslala odkaz na webové stránky, kde mohu Goji koupit. Běžná cena 1 lahve 750ml (dávka na 1 měsíc) je 390,-Kč. Společně s odkazem jsem od ní ale získala i kód, díky kterému mám trvalou slevu na každou zakoupenou lahev: místo 390,- mě tak vychází na 340,-Kč.

Takže jsem (na doporučení od kamarádky) zakoupila produkt (výhodněji) a ona jako provizi za sdílení získala též 50,- Kč (= affil). Když to rozvedu dál: Koupila jsem 4 lahve, protože se neplatí poštovné (moje úspora 200,-, kamarádky výdělek 200,-).

2 lahve jsem si nechala, 1 dala rodičům a 1 švagrovi k narozeninám (moje sestra si ode mě vzala kód, aby mohli objednávat podle své potřeby). Načatou láhev jsem doma využila k možnosti degustace kamarádkám, návštěvám – zjistili, že i dětem tento džus chutná – a vzali si kód též. Slevovou poukázku jsem zaslala emailem několika přátelům a zveřejnila na svém profilu na sociálních sítích…

A teď přijde to zajímavé: nejenže totiž máte provizi z přímého doporučení, ale tento projekt funguje i jako MLM: vyděláváte i z doporučení vašich přátel do 3 linií pod vámi (více na stránkách www.himalyo.cz). Není potřeba plnit žádné plány, nikam nemusíte „běhat“, ani nikomu volat.

Vizitka s KÓDEM pro získání slevy na www.HIMALYO.cz

Patříte k lidem, kteří když najdou na ulici ležet dvoustovku – překročí ji a bez zájmu jdou dál?

(já se pro ní sehnu … a ráda 🙂 )

jak na to:

  1. použijte kód na slevu 7837. Začněte podnikat úplně jednoduše: svou první objednávkou.
  2. jakmile vám přijde domů zboží, obdržíte email s vaším slevovým kódem
  3. slevový kód pak přepošlete či předáte dále svým známým a kamarádům a vysvětlíte jim, že i oni mohou vydělávat takto jednoduše

Plán provizí vypadá konkrétně takto:

Vámi oslovený zákazník A přivede svého zákazníka B a ten svého zákazníka C, vaše provize:

Goji Original juice / za každou zákazníkem kupenou lahev:

  1. A = 50,- Kč
  2. B = 40,- Kč
  3. C = 20,- Kč

sušené plody Goji Exclusive / za každé zákazníkem koupené balení:

  1. A = 20,- Kč
  2. B = 10,- Kč
  3. C = 5,- Kč

Spousty lidí sní o pasivním příjmu. A další jsou rádi i za nějaký ten přivýdělek. Jenže nic z toho se nestane samo od sebe… Vždy je potřeba na začátku vyvinout aktivitu! (a pokud ohrnujete nos nad nějakými 50 korunami nebo dvackou za sušené plody – pak se do podnikání, jakéhokoli, vůbec nepouštějte! Není to cesta pro vás…)

Mě se vždycky nejvíc osvědčily projekty, kde byla dobrá cena a kvalitní nabídka. A to je zde splněno. Navíc asi nemusím zdůrazňovat, že v dnešní době je naprosto nezbytně nutné užívat doplňky stravy (vitamíny + minerály) pro zachování dobré zdravotní kondice, protože potraviny už nemají tolik výživových složek, jako tomu bývalo dříve. Vybrakovaná půda, chemická hnojiva, GMO atp.

Pojďte to zkusit společně se mnou a zaregistrujte se ještě dnes! – to nejhorší, co se vám totiž může stát, je, že budete víc zdraví!

Máte dotaz? Napište mi zprávu přes formulář ZDE.

PS: MÁLEM JSEM ZAPOMNĚLA – SAMOTNÁ REGISTRACE JE ZADARMO 🙂

A na závěr jedno video z YT: Krev pacienta před a po užití goji

autor videa na YT: Medicolux Cz

POKRAČOVÁNÍ – 2. DÍL –  ZDE

A TOHLE VŠECHNOVÁŽNĚTO GOJI UMÍ -

Alena Pechová
Jsem podnikatelka a “snílek”. Stále věřím, že poctivý obchod je ve své čisté formě jedna z nejkrásnějších profesí. Dnes, po více jak 20leté praxi, nabízím konzultace ohledně životaschopnosti nových projektů a krizový management. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře